Telefonas: 0086 21 54715167

El-pašto adresas: sffiltech@gmail.com

Visos kategorijos

Pramonės Naujienos

Pagrindinis> Naujienos ir tinklaraštis > Pramonės Naujienos

Kokiose pramonės šakose gali būti naudojami nerūdijančio plieno filtrų maišeliai?

Laikas: 2023-07-03 Pataikymai: 10

Nerūdijančio plieno filtrų maišeliai reiškia nerūdijančio plieno medžiagų, tokių kaip viela ar plokštė, naudojimą. Nerūdijančio plieno filtrų maišelių medžiagos paprastai yra 304 arba 316 litrų. Taigi, kokiose pramonės šakose galima naudoti nerūdijančio plieno filtrų maišelius?

Nerūdijančio plieno filtrų maišelių taikymo sritis:

1. Biotechnologijos ir medicina: transfuzija, farmacinis vanduo, biologinio produkto plazma, serumas, įvairūs farmaciniai tarpiniai produktai, farmacinės žaliavos, filtravimas tirpikliu, CIP filtravimas, fermentacijos bakas, mielių kultūros bako įleidimo ventiliacija ir kitas oro sterilizavimo filtravimas.

2. Dažai ir rašalas: Latekso dažai, dažų žaliavos ir tirpiklio filtravimas, spausdinimo rašalas, spausdinimo rašalo filtravimas.

3. Maisto ir gėrimų, alaus, vyno, vaisių vyno, geltonojo vyno, vaisių sulčių, gėrimų, pieno produktų, maistinių aliejų, prieskonių ir kitų skysčių precizinis (sterilizavimas) filtravimas.

4. Kitos pramonės šakos: įvairūs skysčių valymas ir filtravimas tokiose pramonės šakose kaip smulkiosios chemijos, naftos chemijos, elektronikos, tekstilės, spausdinimo ir dažymo, popieriaus gamybos ir kt.

Nerūdijančio plieno filtrų maišeliai tinka filtruoti tam tikrus skysčius, turinčius daug priemaišų, turinčius didelę dulkių talpą, mažą pradinį atsparumą ir gerą atsparumą ugniai; Ilgas tarnavimo laikas, ekonominis patikimumas ir mažos eksploatacijos išlaidos; Plokštės konstrukcija yra lengva, lengvai pakeičiama, saugi ir patogi naudoti; Galima pasirinkti cinkuotus rėmus ir aliuminio lydinio išorinius rėmus.

Nerūdijančio plieno filtrų maišeliai tinka filtruoti skysčius, turinčius daug priemaišų, turinčius didelę dulkių talpą, mažą pradinį atsparumą ir stiprų atsparumą ugniai; Ilgas tarnavimo laikas, ekonominis patikimumas ir mažos eksploatacijos išlaidos; Lengva plokštės konstrukcija, lengvas ir saugus pakeitimas, patogus naudotojams dirbti savarankiškai; Galima pasirinkti cinkuotus rėmus ir aliuminio lydinio išorinius rėmus; Nestandartinio dydžio įrangą galima pritaikyti pagal vartotojo poreikius.

Karščiausios kategorijos