Telefonas: 0086 21 54715167

El-pašto adresas: sffiltech@gmail.com

Visos kategorijos

Pramonės Naujienos

Pagrindinis> Naujienos ir tinklaraštis > Pramonės Naujienos

Keletas pagrindinių punktų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis dulkių šalinimo medžiaginį maišelį

Laikas: 2023-06-28 Pataikymai: 6

Maišeliniame filtre dulkės prisitvirtina prie filtro maišelio paviršiaus. Kai dulkių dujos praeina per dulkių surinktuvą, dulkės užsikimš filtro maišelio paviršiuje, o švarios dujos patenka į filtro maišelį per filtro medžiagą. Filtro maišelyje esantis narvelis naudojamas filtro maišeliui palaikyti, filtro maišeliui nesugriūti ir padėti išvalyti bei paskirstyti filtro pyragą. Dulkių šalinimo maišelio audinys ir konstrukcija turi būti skirti efektyviam filtravimui, lengvam dulkių pašalinimui ir ilgaamžiškumui. Svarbesnis yra dulkių šalinimo medžiaginio maišelio pasirinkimas, kuris tiesiogiai veikia dulkių pašalinimo efektą. Dulkių maišelis daugiausia pasirenkamas atsižvelgiant į dujų temperatūrą, drėgmę, potvynių chemines savybes, dalelių dydį, dulkių koncentraciją, vėjo greitį, dulkių šalinimo režimą ir kt.

Paprastai manoma, kad šalinant dulkes iki dulkių maišelio vidurio, dulkių maišelio vidurys susitrauks, kad būtų pašalintos dulkės. Tiesą sakant, pūtimo ir stebėjimo oscilogramos laboratorijoje metu impulso oro kokybė yra nukreipiama į dulkių maišelį, todėl dulkių maišelis greitai vibruoja iš viršaus į apačią, o dulkių sluoksnio dulkių maišelis yra pučiamas po apačia. vibracija ir slėgis. Kai jis per didelis, amplitudė yra per didelė, todėl skraido dulkės, o tai sukelia dviejų rūšių adsorbciją. Tinka, kad įpurškimo slėgis su atitinkama amplitudė sudarytų blokus ir išsibarsčius.

Didelio masto žemo slėgio ilgas maišų impulsinis dulkių surinkėjas yra sauso tipo didelio efektyvumo dulkių surinkėjas. Tai dulkių šalinimo įrenginys, kuriame naudojami maišelių filtro elementai, pagaminti iš pluoštinio audinio, kad sulaikytų kietąsias daleles dulkėtose dujose. Jo veikimo principas yra tas, kad kai dulkių dalelės apeina filtro audinio pluoštą, jos sulaikomos dėl inercinės jėgos poveikio. pluoštas Smulkias dulkių daleles veikia dujų molekulės ir jos karts nuo karto keičia judėjimo kryptį. Kadangi tarpas tarp skaidulų yra mažesnis nei laisvasis dujų molekulių Brauno judėjimo kelias, dulkių dalelės susiduria su skaidulomis ir atsiskiria; Jo darbo procesas yra susijęs su filtro medžiagos audimo metodu, pluošto tankiu, dulkių sklaida, inercija, ekranavimu, gravitacija ir elektrostatiniu poveikiu bei pelenų šalinimo būdu; Filtro audinio medžiaga yra maišinio filtro raktas. Be specifinio tankio ir oro pralaidumo, aukštos temperatūros maišas taip pat turi turėti gerą atsparumą korozijai, atsparumą karščiui ir didelį mechaninį stiprumą.

Karščiausios kategorijos