Telefonas: 0086 21 54715167

El-pašto adresas: sffiltech@gmail.com

Visos kategorijos

Pramonės Naujienos

Pagrindinis> Naujienos ir tinklaraštis > Pramonės Naujienos

Įvadas į galvanizavimo specialų filtro maišelį

Laikas: 2023-06-30 Pataikymai: 10

Įvadas į galvanizavimo specialų filtro maišelį

Galvaniniam dengimui skirtas filtro maišelis yra specialus filtravimo įtaisas, naudojamas galvanizavimo pramonėje, daugiausia naudojamas galvanizavimo proceso metu susidariusioms suspenduotoms dalelėms ir kietoms priemaišoms pašalinti, užtikrinant galvanizavimo tirpalo kokybę ir proceso efektyvumą. Toliau pateikiamos kai kurios specialių filtrų maišelių galvanizavimo savybės ir pranašumai:

Stiprus atsparumas korozijai: galvanizavimo procese dažnai naudojamos labai ėsdinančios cheminės medžiagos ir tirpalai. Galvanizuojantys filtrų maišeliai dažniausiai gaminami iš rūgščiai, šarmams ir korozijai atsparių medžiagų, kurios ilgą laiką gali stabiliai veikti atšiaurioje aplinkoje.

Didelis filtravimo tikslumas: galvanizavimo procesui reikalingas didelis skysčio grynumas, o galvanizavimui skirtas filtro maišelis turi puikų filtravimo tikslumą, kuris gali veiksmingai pašalinti mažas suspenduotas daleles ir kietas priemaišas.

Atsparumas aukštai temperatūrai: galvanizavimo procesas dažnai apima operacijas aukštoje temperatūroje, o galvanizavimui skirtas filtro maišelis pasižymi aukšta temperatūra, todėl gali išlaikyti stabilų filtravimo efektą aukštos temperatūros aplinkoje.

Geras filtravimo srautas: galvanizavimui skirto filtro maišelio konstrukcija yra pagrįsta, su dideliu filtravimo plotu ir srautu, kuris gali atitikti didelius galvanizavimo tirpalo srauto reikalavimus.

Patogus keitimas ir priežiūra: galvanizuoti specialūs filtrų maišeliai paprastai yra atviri arba iškraunami iš viršaus, o tai patogu keisti ir prižiūrėti, todėl sumažėja prastovos ir darbo sąnaudos.

Galvaniniam padengimui skirtus filtrų maišelius galima pritaikyti pagal specifines galvanizavimo tirpalo savybes, proceso reikalavimus ir įrangos specifikacijas, kad atitiktų specialius galvanizavimo pramonės poreikius. Tinkamo galvanizavimo filtro maišelio pasirinkimas gali pagerinti galvanizavimo tirpalo valymo efektą, pailginti įrangos tarnavimo laiką ir pagerinti galvanizavimo produktų kokybę.

Karščiausios kategorijos