Telefonas: 0086 21 54715167

El-pašto adresas: sffiltech@gmail.com

Visos kategorijos

Filtruoti kojines

Pagrindinis> PRODUKTAI > Skysčio filtravimas > Filtruoti kojines

20180117091635_552
20220907180019_389
20220907180339_107
20220907180529_972
20220907180633_470
1 # 2 # 3
1 # 2 # 3
1 # 2 # 3
1 # 2 # 3
1 # 2 # 3

1 # 2 # 3


Aprašymas

Pagrindinės Monofilament NMO nailono filtro maišelio / filtro kojinės komercinės sąlygos

Kilmės vieta Šanchajus, Kinija
Markės pavadinimas SFFILTECH
Sertifikuotas FDA, ISO
Produkto elementas FDA maisto kokybės monofilamentinis NMO nailono filtro maišelis / filtro kojinė, skirta išankstiniam maisto filtravimui
Minimalus užsakymo kiekis 100vnt, pavyzdys 1vnt
Kaina Susisiekite su mumis norėdami gauti tikslią citatą
pakavimo detalės Vidinė pakuotė yra plastikiniuose maišeliuose
Išorinė pakuotė yra kartoninėje dėžutėje
Didelis tūris taip pat gali palaikyti pritaikytą pakuotę
Pristatymo laikas 10-30 dienų. Pagal konkretų užsakymo kiekį.
Laivybos uostas Šanchajus, Ningbo, Čingdao, Lianyungangas, Guangdžou, Šendženas ar kt
Mokėjimo sąlygos 30% depozitas, likutis TT ant kopijos B/L. Galima derėtis dėl kitų mokėjimo būdų pagal užsakymo reikalavimus
Pateikti Gebėjimas: 10000 vnt / mėn

Skysto polipropileno pp filtro maišelio įvedimas

Tipo #1 #2 #3 #4 #5 skysto polipropileno pp filtrų maišeliai naudojami šiose pramonės šakose;

Nuotekos, chemijos, keramikos ir farmacijos ir kt.

Polipropileno PP filtro maišelis pagamintas iš polipropileno neaustinės medžiagos. Polipropileno filtras yra apdorojamas pluošto adatomis (skirstomas į trumpą pluoštą, siūlą ir monogiją).

Įvairių tipų procedūrų reikalavimai gali pagaminti skirtingo tikslumo filtravimo audinį. Jo vidinė korio struktūra gali efektyviai filtruoti skystame tirpale esančias daleles ir suspenduotas priemaišas. Tai geriausias pasirinkimas didelės rūgšties vertės filtravimo produktams.

PP filtro maišelis pagamintas adatomis. Pluošto struktūra yra laisva ir padidėja priemaišų pernešimo erdvė. Jis priklauso sudėtiniam perėmimo režimui. Jo vidinė korio struktūra efektyviai pašalina kietąsias ir minkštąsias daleles, nes didesnės dalelių priemaišos yra įstrigusios pluošto paviršiuje, o smulkios dalelės – giliame filtro medžiagos sluoksnyje. Jis nebus pažeistas dėl slėgio padidėjimo naudojimo metu ir turi didelį filtravimo efektyvumą.

Be to, gaminio išorinis paviršius yra termiškai apdorotas aukštoje temperatūroje, naudojant momentinio sujungimo technologiją ir kalendorinį apdorojimą, kad būtų veiksmingai išvengta pluošto praradimo dėl didelio skysčio poveikio filtravimo metu. Taip užtikrinama, kad nebūtų atskirtas pluoštas, išvengiama per didelio filtro angų užsikimšimo dėl tradicinio valcavimo ir sutrumpėja filtrų maišelių tarnavimo laikas. Tuo pačiu metu slėgio skirtumas yra mažas ir neturi įtakos srauto greičiui.

Skysto polipropileno pp filtro maišelio priežastys

1. PP filtro maišelis yra netoksiškas ir beskonis, kuris gali būti naudojamas maisto perdirbimo pramonėje.

2. Nuolat gerinamas filtravimo maišelio filtravimo tikslumas, kuris gali būti pritaikytas įvairiems filtravimo sprendimams. Jis pasižymi puikiu 0.1-800 mikronų tikslumu.

3. Jis gali atlaikyti didesnį darbinį slėgį su nedideliu slėgio nuostoliu. Dėl to mažos eksploatacinės sąnaudos ir akivaizdus energijos taupymo efektas.

4. Didelis filtravimo pajėgumas su mažu tūriu ir dideliu teršalų pajėgumu.

5. Patogu ir greita pakeisti filtro maišelį, o filtras nevalomas, taip sutaupoma darbo ir laiko.

6. Išvalius filtro maišelį galima pakartotinai naudoti, kad būtų sutaupyta.

7. Jis gali būti plačiai naudojamas šiose pramonės šakose:

Miesto nuotekų valymas, vario miltelių išgavimas, aukso išgavimas, chemijos pramonė, nafta, bioinžinerija, farmacija, elektronika, galvanizavimas, pramoninės nuotekos, jūros vandens gėlinimas, spausdinimas ir dažymas, popieriaus gamyba ir kt.

Konstrukcijos tipas: siūlų siuvimas ir pilnas suvirinimas

Visiškai suvirinti skysčių filtrų maišeliai;

Visiškai suvirinta konstrukcija užtikrina aukštą efektyvumą ir filtravimą be apeigos

• Visiškai suvirinta konstrukcija su Sffiltech filtro maišelio sandarinimo žiedu užtikrina 100 % filtravimą be apėjimo

• Slėgiu aktyvuojamas Sffiltech filtro sandarinimo žiedas suteikia lankstų ir chemiškai atsparų sandariklį, kuris prisitaiko prie bet kokio maišinio filtro korpuso

• Medžiagoje nėra silikono ir kraterius formuojančių medžiagų

• Specialus karščio nustatymas ir poliravimo paviršiaus apdorojimas žymiai sumažina pluošto išsiskyrimą

• Stabilios ir lanksčios suvirintos siūlės, prisitaikančios prie suvaržymo krepšelio

• Žiede esančios rankenos leidžia greitai ir lengvai pakeisti filtro maišelį

• Sffiltech primygtinai rekomenduoja naudoti įdėjimo įrankį, kuris palengvina filtro maišelio įkišimą į maišelio filtro korpusą ir užtikrina teisingą filtro maišelio išlygiavimą suvaržymo krepšelio viduje.

Konkurencinis skysto polipropileno pp filtro maišelio pranašumas

1. Filtro maišelyje esantis PP yra netoksiškas, beskonis, pieno baltumo, labai kristalinis polimeras, kuris šiuo metu yra vienas lengviausių plastikų variantų. Jis ypač atsparus vandeniui, o vandens absorbcija yra tik 0.01% per 14 valandų. Molekulinė masė yra apie 80000 150000 ~ XNUMX XNUMX, su geru formavimu ir geru paviršiaus blizgesiu.

2. Filtro maišelio PP medžiaga pasižymi dideliu kristališkumu ir taisyklinga struktūra, todėl pasižymi puikiomis mechaninėmis savybėmis. Jo stiprumas, kietumas ir elastingumas yra didesni nei didelio tankio PE.

Išskirtinė savybė yra atsparumas lenkimo nuovargiui (7 × 10 ^ 7), kai atidarymo ir uždarymo laikas yra sulankstytas ir sulenktas be pažeidimo žymių. Sausos trinties koeficientas yra panašus į nailono, bet ne toks geras kaip nailono tepant alyva.

3.PP turi gerą atsparumą karščiui, jo lydymosi temperatūra yra 164–170 ℃. Produktą galima sterilizuoti aukštesnėje nei 100 ℃ temperatūroje. Jis nesideformuoja esant 150 ℃ be išorinės jėgos.

Trapumas yra -35 ℃ ir bus žemesnėje nei -35 ℃, tačiau atsparumas karščiui nėra toks geras kaip PE. Tačiau skysto polipropileno pp filtro maišelis yra gerai atsparus temperatūrai.

4. Skystas polipropileno pp filtro maišelis turi gerą cheminį stabilumą. Be to, ardo koncentruota sieros rūgštis ir koncentruota azoto rūgštis. Jis yra gana stabilus kitiems cheminiams reagentams ir turi gerą antikorozinį poveikį. Tačiau mažos molekulinės masės alifatiniai angliavandeniliai ir aromatiniai angliavandeniliai gali suminkštinti ir išpūsti PP.

5. Skysto polipropileno pp filtro maišelio polipropileno medžiaga pasižymi puikiomis aukšto dažnio izoliacinėmis savybėmis. Kadangi jis sunkiai sugeria vandenį, todėl jo izoliacijai įtakos neturi drėgmė ir turi didelį dielektrinį koeficientą.

Kodėl mums pasirinkti?

1. Pradėjome eksportuoti nuo 2006 m. Turime daugiau nei 15 metų patirtį eksporto rinkoje. Puikiai žinome darbo sąlygas užsienyje.

Mūsų gamykla buvo įkurta 1996 m. Esame vieni pirmųjų žmonių filtravimo versle. Todėl mūsų technikai turi daugiau nei 24 metų patirtį. Puikiai žinome maišų namo būklę ir galime pasiūlyti sąžiningus ir autentiškus pasiūlymus.

Mūsų adatų perforavimo linijos ir filtrų maišelių gamybos technikai turi daugiau nei 24 metų patirtį.

Mes taip pat puikiai žinome Kinijos filtravimo rinką. Mūsų gaminiai tiekiami visame Kinijos maišų namuose. Taigi galime pasiūlyti geriausią filtro maišelio sprendimą. Dėl to galite sutaupyti išlaidų ir gauti geresnę filtravimo funkciją.

Mes sutelkiame dėmesį į aukštos kokybės filtro maišelį tik su automatine filtro maišelio vamzdžių linija. Mūsų filtro maišelis pagamintas iš išskirtinės kokybės.

Prieš išsiuntimą su aukštųjų technologijų įranga išbandome ir tikriname medžiagas ir filtravimo maišelius po vieną.

Mes teikiame tvirtą aptarnavimą po pardavimo su geriausia aptarnavimo komanda.

Priimame bet kokio kiekio užsakymus, kad galėtume geriau aptarnauti savo klientus.

Pavyzdines atsargas iš ankstesnio užsakymo laikome kitam užsakymui. Taigi savo duomenis galite gauti bet kuriuo metu, kai apsilankysite pas mus dėl kito užsakymo.

3. Žemas MOQ: mūsų gamykloje yra daug filtrų veltinio ir stiklo pluošto bei kitų žaliavų, todėl galime užsakyti bet kokį kiekį.

4. Maža kaina: stengiamės užtikrinti, kad mūsų kainos būtų žemiausios iš kitų, kad beveik kiekvieną kartą galėtume pasiūlyti geresnį pasiūlymą. Didžiuojamės galėdami padėti jums sutaupyti pinigų pirkdami produktus.

5. Gera kokybė ir sertifikavimas;

.Mes išlaikėme FDA, MSDS audinio bandymo ataskaitą

.Mes laikomės ISO9001 gamybos standartų ir kt.

.500 mikronų filtro maišelio gamyklinė detalė

.500 mikronų filtro maišelio viršutinė siuvimo detalė

.Prieš išsiuntimą apžiūrime kiekvieną 500 mikronų filtro maišelį

.Didelė apimtis taip pat palaiko pritaikytą pakuotę

Pakuotės plotas

HS kodas: 59119000 filtro maišeliui

1. Plastikinės plėvelės viduje ir didelė dėžutė išorėje

2. Kartais padėklai

3. Gaminame pakuotę pagal kliento reikalavimus.

4. Užtikriname, kad mūsų pakuotės būtų gerai apsaugotos, o prekės – tinkamai apsaugotos.

5. Paprastai mes eksportuojame savo prekes jūra. Bet jei užsakymai nedideli, taip pat galime pasirinkti šiuos siuntimo būdus;

Lėktuvas

Ali ekspresas

"FedEx"

UPS

DHL ir kt.

6. Mes galime pasiūlyti OEM etiketę austame maišelyje, jei kiekis yra didelis

7. Mes turime savo ekspeditorių, bet jei turite savo ekspeditorių, kuris gabentų poliesterio dulkių filtrų maišelius, galite pasirinkti jums patogesnį.

DUK apie #1 #2 #3 #4 #5 tipo skysto polipropileno pp filtro maišelį

1. K: Ar esate prekybos įmonė, ar gamintojas?

A: Esame profesionalus visų rūšių filtrų maišelių, filtrų audinio ir filtro korpuso gamintojas. Mes teikiame visus filtravimo sprendimus, turėdami 16 metų patirtį šioje pramonėje.

2. Kl.: Ar galiu turėti pavyzdžių?

A: Taip, žinoma. Pavyzdžio kaina gali būti grąžinta, jei ateityje pateiksite oficialius užsakymus.

3. Kl.: Ar galite pagaminti pritaikytus produktus?

A: Taip, žinoma. Jei galite pateikti mums išsamias specifikacijas ar brėžinius. Mūsų misija – paversti kliento gaminių idėją realybe ir pateikti klientui patenkintus sprendimus.

4. Kl.: Ar galiu naudoti mūsų pačių sukurtą paketą?

A: Taip, dydį, spalvą, logotipą ir pakuotės stilių galima pritaikyti.

5. Klausimas: koks jūsų MOQ?

A: Paprastai 100 vnt už prekę. Bet koks bandomasis užsakymas, mažesnis nei MOQ, yra nuoširdžiai sveikintinas. Jei turite bandomąjį užsakymą, nedvejodami susisiekite su mumis, kad galėtume pateikti pristatymo rekomendacijas, kad sutaupytumėte išlaidas, atsižvelgiant į reikalingą kiekį.

6. Kl.: Aš esu smulkaus verslo savininkas, ar galiu nusipirkti iš jūsų?

A: Taip, esate nuoširdžiai laukiami. Mūsų tikslas – augti kartu su savo klientu. Mes norėtume augti kartu su jumis.

7. K: Koks yra jūsų bendras pristatymo laikas?

A: Paprastai 3–7 darbo dienos neparduodamiems mėginiams ir 10–30 dienų masinei gamybai.

8. K: Kaip turėčiau jums sumokėti?

A: Primygtinai rekomenduojame naudoti prekybos garantiją internetinėse platformose. T / T, L / C, Western Union, Money Gram ir kt. teikiamos paslaugos yra priimtinos.

9. Klausimas: kokį pažymėjimą turite?

A: Mūsų gamykla yra sertifikuota ISO. Mes turime CE, FDA ir kitus sertifikatus mūsų gaminamiems produktams.

10: K: Kaip turėčiau pateikti užsakymą?

A: Prašome spustelėti „susisiekti“ ir atsiųsti el. Tada mūsų pardavimo atstovas rekomenduos jums tinkamus produktus, taip pat pateiks vertingų pasiūlymų dėl jūsų pasirinkimo.

produktų perdirbimo

Specifikacija

Skysto polipropileno pp filtro maišelio dydis

Dydis Maxflow Filtro sritis Apimtis skersmuo Ilgis
(m³ / h) (㎡) (L) (Inch) (Inch)
# 01 20 0.25 8.00 7 17
# 02 40 0.50 17.00 7 32
# 03 6 0.09 1.30 4 9
# 04 12 0.16 2.50 4 15
# 05 18 0.20 3.80 6 22

Skysto polipropileno pp filtro maišelio struktūra

Produkto elementas #1 #2 #3 #4 #5 skystas polipropileno pp filtro maišelis, skirtas nuotekų chemijos keramikai, farmacijai
Filtras Media polipropileno
Maksimali darbinė temperatūra Polipropilenas: 200–220 °F (93–104 °C)
Santykinis filtravimo tikslumas 0.5、1、3、5、10、25、50、80、100、200 (μm)
Apykaklės žiedas Polipropileno žiedas
Poliesterio žiedas
Nerūdijančio plieno žiedas
Formuoti Apvalus, V tipo, sektorius, kvadratas

Skysto polipropileno pp filtro maišelio cheminės savybės

Filtras Media Mikroorganizmas Vanduo Organinis tirpiklis Alifatiniai Aromatinis Silpnas šarmas Stiprus šarmas Silpna rūgštis
PP
taikymas

Jis plačiai naudojamas šiose pramonės šakose;

.Naftos chemijos

.Automobilių gamyba

.Dažai, danga, klijai

.Elektroniniai ir kt.

.Elektroninės technologijos

.Metalo apdirbimas

.Vandens valymas

.Maistas ir gėrimai ir kt.

.Įvairių vidutinio ir mažo klampumo skysčių pramonėje pasižymi puikiu filtravimo poveikiu įvairių tipų priemaišoms.

Atsisiųsti
    TYRIMAS

    Karščiausios kategorijos