Telefonas: 0086 21 54715167

El-pašto adresas: sffiltech@gmail.com

Visos kategorijos

Automatinis savaiminio valymo filtrų korpusas

Pagrindinis> PRODUKTAI > Skysčio filtravimas > Automatinis savaiminio valymo filtrų korpusas

4.1backwashing_automatic_filter_housing_system_bcmseries-21
4.2
4.3
4.4
Atbulinės plovimo automatinė filtrų korpuso sistema Bcmseries
Atbulinės plovimo automatinė filtrų korpuso sistema Bcmseries
Atbulinės plovimo automatinė filtrų korpuso sistema Bcmseries
Atbulinės plovimo automatinė filtrų korpuso sistema Bcmseries

Atbulinės plovimo automatinė filtrų korpuso sistema Bcmseries


Aprašymas

Visiškai automatinis nugaros plovimo filtro korpusas BCM serija“

BCM visiškai automatinis nugaros plovimo filtro korpusas yra tinkamas didelio srauto, didelio greičio ir mažo klampumo skysčio dalelių priemaišoms filtruoti.

BCM visiškai automatinis nugaros plovimo filtro korpusas yra mechaninis ir elektrinis gaminys, turintis šiuos privalumus;

.protingas dizainas

.didelis filtravimo efektyvumas

.mažos veiklos sąnaudos

.nuolatinis filtravimas nugaros plovimo procese ir kt

Jis plačiai naudojamas metalurgijos, chemijos, elektros energijos, naftos telkinių įpurškimo vandens, balastinio vandens, aplinkai nekenksmingo vandens valymo ir kt.

BCM visiškai automatinio galinio plovimo filtro korpuso veikimo principas:

Filtruotas skystis teka iš įvado į filtro korpusą, tada per tvirtinimo plokštę patenka į filtro korpusą, skystis teka iš filtro elemento viduje į išorę. Po to jis išteka iš filtro indo išleidimo angos. Iš galinio plovimo filtro susidarę nešvarumai išteka iš nuotekų išleidimo angos.

Atbulinio plovimo filtro privalumai

1. Filtrų įranga naudoja vidinę mechaninę patentuotos technologijos struktūrą, užtikrinančią tikrą atgalinio plovimo funkciją, kuri gali visiškai pašalinti filtro ekrano įstrigusias priemaišas, be negyvų kampų ir srauto slopinimo, užtikrinant didesnį filtro efektyvumą ir ilgą tarnavimo laiką.

2. Filtravimo įranga pagaminta iš 304, 316L 2205, MONEL ir kitų pleištinių filtrų sietų. Kurie pasižymi dideliu stiprumu, dideliu tikslumu, atsparumu korozijai ir didžiausiu 25 mikronų filtravimo tikslumu.

3. Filtravimo įranga gali užtikrinti automatinį nugaros plovimą naudodama savo paėmimo ir atsako funkcijas ir gali susidoroti su nestabiliais vandens kokybės svyravimais be rankinio įsikišimo.

4. Filtravimo įrangos valdymo sistema yra jautri ir veikia tiksliai. Atbulinio plovimo slėgio skirtumo ir laiko nustatymo vertes galima lanksčiai reguliuoti pagal skirtingus vandens šaltinius ir filtravimo tikslumą.

5. Atbulinio filtravimo įrangos plovimo metu kiekviena filtrų tinklelių grupė turi būti plaunama paeiliui. Norėdami užtikrinti, kad filtro ekranas būtų išvalytas saugiai ir efektyviai, nepažeidžiant kitų filtrų, ir toliau filtruokite.

6. Filtravimo įranga naudoja pneumatinį nupūtimo vožtuvą, todėl nugaros plovimo laikas yra trumpas. Galinio plovimo vandens suvartojimas yra mažas, o aplinka yra ekonomiška.

7. Filtravimo įranga turi kompaktišką ir pagrįstą konstrukcijos dizainą, mažą grindų plotą, lankstų ir patogų montavimą ir judėjimą.

8. Filtravimo įrangoje yra nedaug pažeidžiamų dalių. Jie nėra eksploatacinės medžiagos, turi mažas eksploatavimo ir priežiūros išlaidas. Jie turi paprastą valdymą ir valdymą.

9. Filtravimo įrangos darbo būsena rodoma jutikliniame arba skaitmeniniame ekrane, o slėgio skirtumo ir laiko nustatymai yra patogūs ir intuityvūs. .

Kaip tai veikia?

Kai skystis teka per filtro elementą. Kietosios dalelės bus įstrigusios vidinėje filtro elemento pusėje. Didėjant teršalų kiekiui, slėgio skirtumas tarp užterštos ir švarios filtro pusės palaipsniui didėja. Kai diferencinis slėgis pasiekia nustatytą vertę, diferencinio slėgio matuoklis išsiunčia pranešimą ir filtro korpusas pradeda automatinį atgalinį plovimą.

Nugaros plovimo procesas:

1. Krumpliaračio variklis skalbimo svirtį apverčia domkrato velenu, plovimo svirties sukimosi kampas reguliuojamas fotoelektriniu padėties jungikliu, kuris sulygiuos su išvalytu filtru.

2. Atidaromas išleidimo vožtuvas, kad susidarytų slėgio skirtumas tarp išorinės (švarios pusės) filtro elemento ir teršalų nutekėjimo.

3. Veikiant slėgio skirtumui, švarios pusės skystis tekės iš išvalyto filtro išorėje į vidų, kad būtų atliktas atgalinio plovimo procesas, filtro ekrano vidinėje pusėje susikaupę teršalai bus nuplauti ir ištekės iš filtro per filtrą. nuotekų išėjimas.

4. Nustatyta kiekvieno filtro elemento galinio plovimo laikas, taigi, pasiekus galinio plovimo laiką, taršos išleidimo vožtuvas bus uždarytas, o šis filtro elemento užpakalinis plovimas bus baigtas, tada pavaros variklis įjungs plovimo svirtį. pasukite dar kartą, praplovus atgal į kitą filtrų rinkinį, nuotekų vožtuvas vėl bus atidarytas ir taip toliau, kad būtų atliktas kiekvieno tinklelio atgalinis plovimas.

5. Baigus valyti filtrą, plovimo svirtis grįžta į pradinę padėtį, valdoma fotoelektrinio jungiklio, o tai reiškia, kad atgalinis plovimo ciklas baigiasi.

6. Kadangi nugarinis plovimas vyksta paeiliui su filtrų rinkiniu, todėl proceso metu filtras gali palaikyti nuolatinę skysčio filtravimo būseną.

Nustatyti atgalinį skalbimo procesą:

1. Slėgio skirtumo nustatymas: filtras turi diferencinio slėgio matuoklį, kuris naudojamas filtro diferenciniam slėgiui nustatyti.

2. Laiko nustatymas: valdymo dėžutėje yra laiko nustatymo įtaisas, kurį galima naudoti skalbimo proceso ciklui atidėti pagal vartotojo reikalavimus. Slėgio skirtumo nustatymas ir laiko nustatymas yra automatinis atgalinio plovimo konfigūravimo procesas, abu nustatymai veikia vienu metu, o slėgio nustatymas yra pirmesnis.

3. Rankinis paleidimas: Be slėgio skirtumo nustatymo ir laiko nustatymo automatinio atgalinio plovimo proceso. Taip pat yra TEST raktas, skirtas rankiniu būdu pradėti procesą, kuris naudojamas derinimui ir priežiūrai.

4. Filtro įrangos valdymo sistema yra jautri, tiksliai veikia ir gali lanksčiai reguliuoti slėgio skirtumą ir atgalinio plovimo laiko nustatymo vertę, atsižvelgdama į skirtingą vandens ir filtro tikslumą.

5.Dėl galinio plovimo proceso kiekvienas filtro indas paeiliui plaunamas atgal; tai užtikrina filtro ekrano saugumą, efektyvų valymą, o kiti filtrai nepaveikiami ir toliau filtruojami.

6.Filtravimo įranga turi mažiau pažeidžiamas dalis, joje nėra sunaudojamų medžiagų, jos eksploatavimo ir priežiūros išlaidos yra nedidelės, o jos eksploatavimas ir valdymas yra lengvas.

7. Filtrų įranga yra suprojektuota kompaktiška ir pagrįsta, nedidelio dydžio, kuri yra lanksti ir patogi montuoti bei judėti.

8.Filtracijos įrangoje naudojamas pneumatinis išleidimo vožtuvas, trumpas atgalinio plovimo procesas, mažesnis vandens suvartojimas, aplinkos apsauga ir ekonomiškumas.

9.Filtravimo įrangos darbinę būseną rodo jutiklinis ekranas, o slėgio ir slėgio skirtumo nustatymą patogu peržiūrėti.

Specifikacija
Pagrindinis filtro modelis BCM400 BCM500 BCM600 BCM800 BCM1000 BCM1200
Filtravimo plotas (m2) 1.56 2.64 4.05 5.91 10.45 15.72
Filtro elementų skaičius 10 18 26 33 49 64
Tūris (L) 130 200 296 610 895 1695
Įleidimo ir išleidimo angos dydis DN150 DH200 DH250 DH350 DH400 DH500
Drenažo išleidimo angos dydis DN40 DN65 DN65 DN80 DN80 DN80
Taikomas skystis Didelis srautas, didelis greitis, mažo klampumo (100 mPas) priemaišų masė < 1000 ppm)
Filtravimo tikslumas 50-2000μm
Standartinis konstrukcijos slėgio įvertinimas Galima pritaikyti 1.0 MPa didesnį
Projektinė temperatūra 0-200C (priklausomai nuo sandariklių)
Valymo slėgio skirtumas 50-100 KPa (nustatoma pagal skysčio klampumą)
Diferencinio slėgio prietaisas Slėgio skirtumo jungiklis / slėgio siųstuvas / diferencinio slėgio siųstuvas
Įėjimo ir išleidimo jungties standartas Flanšas. HG20592-2009 (standartinis dizainas) HG20615-2009 (suderinamas su ANSI B16.5): ON11851 apvalaus sriegio jungtis
Filtro elementų serija MS
Korpuso sudrėkinta medžiaga 304/316L/CS
Atbulinio plovimo sukamosios svirties medžiaga 304 / 316L
Korpuso sandarinimo medžiaga NBR / EPDM / VITON / silikoninė guma / FEP dengta silikoninė guma
Filtro elementų sandarinimo medžiagų brigada NBR / EPDM / VITON / silikoninė guma / FEP dengta silikoninė guma
Stūmoklio koto sandarinimo medžiaga NBR/PU/VITON
Išpūtimo ir šlako išleidimo vožtuvas Pilnos angos pneumatinis rutulinis vožtuvas Vieno veikimo arba dvigubo veikimo 304/316
Komunalinių paslaugų tiekimo reikalavimai 220V AC 0.4-0.6MPa švarus sausas suslėgtas oras valdymo sistemai
taikymas

Jūros vandens gėlinimas, cirkuliacinis aušinimo ir naftos telkinių pakartotinio įpurškimo vanduo, balastinis vanduo laivui, katilo pakartotinio naudojimo vanduo, ultrafiltravimas, filtravimas atgaliniu osmosu, išankstinis jonų mainų apdorojimas, popieriaus purkštukų filtras.4.Filtravimo įrangos valdymo sistema jautri, tiksli veikimą, ir gali lanksčiai reguliuoti slėgio skirtumą ir atgalinio plovimo laiko nustatymo vertę pagal skirtingą vandens ir filtro tikslumą.

TYRIMAS

Karščiausios kategorijos